Nalinkuj si oči!

27. november 2009 at 14:34 | (✿◠‿◠) PájjinKa_☮

Tužku na oči máš určitě ve své taštičce na šminky i ty. Aby ne, když právě po několika tazích kajalem jsi za okamžik připravená vyrazit ven nejen s kámoškou, ale klíďo i s nějakým neokoukaným machýrkem. Možná ale neznáš všechny triky, které můžeš s touhle tužkou provádět, a tak ti je teď prozradíme!


CO JE TO KAJALOVÁ TUŽKA?

Řeč je o tužce na líčení očí, která může mít tvrdou nebo měkkou tuhu. Tvrdé tužky se bezva hodí pro precizní a přesné linky, např. oční, ty měkké se zase dají dobře roztírat, což je super využít třeba pro kouřové oči (smokey eyes look). Tuha se skládá z různých rostlinných olejů, vosků a tuků a seženeš ji nejen v černé a hnědé klasice, ale i ve všech jiných myslitelných barvách, a dokonce i s cool třpytkami!ČERNÝ KAJAL

Seznam se s klasikem mezi tužkami a vyzkoušej typy líčení, jaké nabízí!


UVNITŘ I ZVENKU Veď linku na horním víčku těsně nad řasami a stejným způsobem ji nalič i dole (tzn. také nad řasami). Kajal může vypadat klidně i trochu rozmazaně, je to cool! ČEHO TÍM DOSÁHNEŠ? Tvé oči budou sice vypadat menší, ale taky mnohem víc sexy - kočičkovsky:-)

JEN DOLE Nanes kajal na celé dolní víčko a veď silnější linku nejlépe od vnitřního očního koutku. Nejvhodnější je voděodolný kajal. ČEHO TÍM DOSÁHNEŠ? Zvýrazníš tak své oči, prohloubíš pohled a vrchní řasy budou po nalíčení řasenkou vypadat o hodně hustší.


ROZETŘENÉ Na tento look použij měkký kajal! Udělej si s jeho pomocí silnou linku těsně nad řasami, a to i na dolním víčku. Pak linky rozetři vatovou tyčinkou doztracena.ČEHO TÍM DOSÁHNEŠ? Získáš efekt kouřových očí a hned budeš působit jako rockerka a divoška.

JEN ZVENKU Nanes kajal od středu vnitřních víček až ke konci a tam nech linku vybíhat jakoby směrem nahoru. ČEHO TÍM DOSÁHNEŠ? Tvé řasy budou působit hustým dojmem, oči se rázem opticky protáhnou a zvětší a taky získáš sexy kočičí pohled!


Čím svůdné oči vyrobit?

automatická tužka na oči s měkkou tuhou Fashion Matic Eyeliner (Dermacol, 99,90 Kč)
krémové černé oční linky Eyeliner (Dermacol, 69 Kč)
voděodolné černé oční linky Perfect Eyeliner (Dermacol, 99 Kč)


TŘPYTIVÝ KAJAL

Stříbrně zbarvené kajalové tužky, ať už s třpytkami nebo bez jsou IN především mezi stars! Vyzkoušej je na nejbližší párty!ROZZÁŘÍ TI OČI Nanes kajal buď jenom do vnitřního koutku oka nahoru i dolů, na dolní víčko, nebo klidně na celé oko!
ČEHO TÍM DOSÁHNEŠ? Tvé oči se zvětší, rozzáří, a ať už jsou zbarvené jakkoli, vynikne jejich barva o 100 %!Čím třpytivé oči vyrobit?
rozjasňující tužka na oči Silver Frost (Oriflame, 199 Kč)
třpytivá tužka na oči Hypnotic (Oriflame, 149 Kč)
Copy with my source please!
 


Comments

1 M!aOw:* I Love You So Much:-* M!aOw:* I Love You So Much:-* | Web | 27. november 2009 at 15:18 | React

DObřé:) To vůbec nevadíí:)
Přidám si tě:D potom jop?:)
Taky sem ráda že sme konečně Affs!:D:D
Tak Pác zlato:)

2 KarRi* ~ Já tě žeru bejbé♥ KarRi* ~ Já tě žeru bejbé♥ | Web | 27. november 2009 at 15:33 | React

přidala jsem si tě na ajsku x)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.